O nás

Lokalita kde se chata nachází je v chráněné krajinné oblasti Chřiby. Chatu Jantarová cesta realizovala společnost RF dřevostavby s.r.o.

Krok za krokem rostla pod našima rukama, kde byl dříve sad. Stojí energicky na velmi dobrém místě a do každé části chaty jsme dali úsilí, píli, snahu a lásku.

Jako žena a matka čtyř dětí jsem se zabývala hlavně tím, aby jste Vy – klienti mohli odpočívat v klidu a nemuseli balit s sebou tolik věcí pokud máte malé děti.

Pobyty jsou od soboty do soboty. Připravili jsme pro vás přehlednou knihu výletů, koupališť, lyžařských středisek a restaurací s nástěnnou mapou kde tato místa naleznete.

Mysleli jsme za vás

Wi-fi připojení

Vstřícný přístup

Terasa s grilem

Zahrada

Recenze hostů

zena
Jsme velmi rádi, že nám byl zrušen původní pobyt, jelikož bychom nepoznali báječnou paní Bylinku, která nám představila chatku a po dlouhé úmorné cestě připravila i malé osvěžení. Byli jsme překvapeni jejím přístupem. Chatka je krásná, útulná a na fantastickém místě kde vidíte do širokého okolí. Na podzim se chystáme zas. Rozhodně doporučujeme všem co vy-hledávají klid a pestrost míst na výlety.
Hana Peštová
Studce
zena
Byli jsme překvapeni příjemným přístupem a ochotou. Prostředí je klidné, pohledově do kouzelné kopcovité krajiny. Jako bychom se ztratili v čase.
Romana Kazdová Bláhová
zena
Strávili jsme ten nejhezčí týden dovolené na luxusní vybavené chatě. Všechno bylo super. Vřele doporučujeme. Paní domácí ochotná super ženská i její manžel. Už dlouho jsme se neměli tak dobře jak tam. Moc děkujeme za skvělé ubytování, příště jedeme jedině k vám.
Krystýna Walachová
Jablůnkov

Ohodnotili nás také

img
img
img
img
Rezervovat
Týdenní pobyt so-so

Povinná pole jsou označena *Reserve of 1 available accommodations.

Chata je ve vybraném období dostupná.

Nabízíme týdenní pobyty od soboty do soboty.

V případě zájmu o víkendové ubytování ČT-NE / PÁ-NE volejte na telefonní číslo: