Masáže bylinka

Bylinkám se věnuji od roku 1993 po příchodu mého 1. syna, kdy mi v nemocnici nedovolili kojit, poněvadž zjistili v krvi žloutenku. Asi po měsíci jsem znovu mohla kojit díky léčivkám. Masáže provozuji oficiálně od roku 2009, před tím jsem masírovala rodinné příslušníky. V době, kdy zemřel můj bratr jsem se začala věnovat terapiím a lidem, kteří se sami ocitli v těžkých situacích.

Etikoterapie, kineziologie

Hledání příčin nemocí na těle i duši nejen u dospělých, ale i u dětí se závažnějšími problémy, blokacemi všeho druhu, traumaty, psychika, pomocí terapie „Cesta pro děti“ od Brandon Bays. Dále psychické a duševní onemocnění, vztahové problémy, rodinné, pracovní aj. Nalezení řešení alternativní cestou, nikoli zasahováním na těle.

Fytoterapie

Ručně sbírané bylinkové čaje v přírodní oblasti Chřiby (různé druhy). Míchání čajů na Vaši osobu (auru), Medy (pampeliškový, bezový), sirupy (jitrocelový, smrkový, šípkovo medový), masti (kostivalová, konopná, heřmánkovo-měsíčková), oleje (třezalkový), tinktury (třezalková, řebříčková, konopná, mateřídoušková, kopřivová, lichořeřišnicová, švédské byliny), likér (bezinkový s alkoholem i bez).

Masérské služby

Klasické, relaxační, lymfatické, lávovými kameny, bylinkovými měšci, masáž hlavy, kostivalový zábal z vlastní výroby sbíraného kořene.

Infrasauna

Příjemné prohřátí před samotnou masáží.

Poradenství

Hledání pozitivního postoje v těžké situaci, řešení, meditace.